Зробіть ваш річний звіт інструментом ефективної комунікації

ПРИЗНАЧИТИ ЗУСТРІЧ

А ми допоможемо підготувати звіт, який пояснить вашу компанію клієнтам, партнерам, інвесторам та регуляторам.

Підготовка нефінансової звітності для вашої компанії

Підготовка нефінансової звітності для вашої компанії

— від розробки концепції до виготовлення та друку;
— професійний менеджмент проекту підготовки звіту;
— промо у власних медіа та розробка промоплану для ваших ресурсів;
— створення digital-версії.

Звітність з дотриманням вимог законодавства

Річний звіт, звіт про управління, звіт про корпоративне управління, звіт з корпоративної соціальної відповідальності та інша нефінансова звітність — який з них треба готувати вашій компанії та як ефективно поєднати вимоги законодавства в одному документі? Розв'язання цих питань візьмуть на себе наші спеціалісти, врахувавши потреби вашої компанії.

Ми — експерти у підготовці річних звітів

Команда Top Lead робить річні звіти для найбільших компаній країни: "Нафтогаз", ПУМБ, Baker Tilly, ІНГО, ДПЗКУ.

Річні звіти "Нафтогазу", ПУМБ та Baker Tilly завойовували гран-прі та призові місця конкурсу на краще корпоративне медіа України. Наші інфографічні довідники "Енергетика України" та "Агробізнес України" стали фіналістами міжнародного конкурсу Content Marketing Awards.

Зніміть всі ризики з нами

Дотримання дедлайнів, прав інтелектуальної власності, занурення у потреби вашого бізнесу, тексти від експертів, сучасна візуалізація — все це ви отримаєте, співпрацюючи з Top Lead. Наші експерти знаються на міжнародному форматі звітності GRI та інтегрованій звітності, тому ваш звіт відповідатиме всім прийнятим стандартам.

Професійний менеджмент проекту підготовки річного звіту

У нас є власна методика підготовки масштабних звітів для найбільших компаній України. Чітко прописані бізнес-процеси дозволяють організувати проект так, щоб випустити ефективний звіт вчасно. Команда з експертів та власні медіа для промо звіту перетворюють його на ефективний інструмент комунікації.

Візуалізація світового рівня

Ми знаємося на сучасних трендах дизайну та розуміємо, як найкраще подати великий обсяг інформації за допомогою зрозумілих візуалізацій. Наш дизайн визнано одним з найкращих в Україні. Одна інфографіка замінить 1000 слів та кілька табличок з даними.

Перетворіть звіт на інструмент комунікації

Сучасні компанії використовують нефінансову звітність, щоб налагодити комунікацію з клієнтами, партнерами, інвесторами та регуляторами, переконати їх у надійності та відповідальності власного бізнесу. Досягніть цільової аудиторії вашого звіту. Експерти Top Lead розберуться у потребах вашої компанії та підготують звіт, який буде корисним для читачів.

Describe

Приклади річних звітів, які ми підготували

Призначте зустріч, і ми обговоримо, як зможемо допомогти вам у підготовці звіту