Отримайте детальну інструкцію з підготовки
річного звіту
Завантажте та роздрукуйте брошуру Corporate reporting step-by-step. Вона містить детальний алгоритм підготовки ефективного річного звіту. Якщо ви готуєте звіт вперше, видання проведе вас через усі етапи цього процесу. Якщо ви вже маєте досвід підготовки звітів, брошура освіжить ваші навички, допоможе організувати процес краще, ніж минулого разу.

Заповніть дані про себе, щоб отримати інструкцію

Кому буде корисною ця брошура

Кому буде корисною ця брошура

Готуєте звіт вперше і не знаєте, з чого почати або що вас чекає? Вже є досвід у підготовці звіту і ви хочете зробити його ще кращим?
У цій брошурі — найповніший опис усіх нюансів роботи над річним нефінансовим звітом. Її можуть використати піарники, маркетологи, менеджери проекту, щоб згладити можливі гострі кути і випустити ефективний річний звіт вчасно.

Всі етапи підготовки звіту

Будьте певні, що не пропустите нічого важливого. У нашій брошурі зафіксований повний алгоритм необхідних при підготовці звіту кроків — від визначення учасників проекту до затвердження результатів.

Конструктор звіту, який краще за все відповідатиме стратегії ваших комунікацій

Хто цільова аудиторія звіту? Якою мовою його готувати? Який формат обрати? Яким контентом наповнити? Сконструюйте звіт із заздалегідь заготовлених варіантів відповіді на ці та інші питання.

Повний список можливих розділів

Ми підготували шаблонну структуру звіту, яку ви можете адаптувати, виходячи з потреб компанії: видалити непотрібні розділи або розширити ті, що вже існують. Структура містить як обов'язкову для розкриття інформацію, так і ту, яку ви можете надати добровільно, посиливши таким чином зв'язок зі своїм клієнтами, партнерами або іншими стейкхолдерами.

Всі варіанти промо

У брошурі описані всі канали поширення звіту й інструменти промокампанії, між ними проведені зв'язки, тому вам не доведеться довго думати над тим, як найефективніше збільшити аудиторію.

Бізнес-процес підготовки звіту

— Етапи створення
— Детальний чек-лист, щоб нічого не забути
— Опис ресурсів, необхідних для успішного завершення проекту
— Структура звіту
— Інструкція з поширення

Ми самі користуємось цією брошурою

Top Lead готує річні звіти вже 5 років. Ми випустили звіти "Нафтогазу", ПУМБ, Baker Tilly, "Ощадбанку" ДПЗКУ, "ІНГО Україна" (по декілька разів). За ці роки наша команда накопичила досвід, який ми систематизували в цій брошурі.

Describe

Corporate reporting step-by-step — інструкція, що допоможе підготувати звіт вчасно